PEČENÉ ITALSKÉ KULIČKY

Spolehlivý karbanátek je ve skutečnosti jedna věc, kterou byste měli neustále udržovat ve své zadní peněžence. Masové kuličky se dají zdobit nahoru, nebo dokonce dolů, stejně jako snadno rychle nakrmí celou domácnost!

Spíše než vytvářet tyto masové kuličky spolu s mletým hovězím, vepřovým nebo dokonce telecím masem používám italskou klobásu. Italská klobása má v současné době skutečně krásnou chuť, která tyto karbanátky skutečně posouvá k dalšímu stupni!

Toto je ve skutečnosti jídlo, které potřebujete vědět, protože můžete snadno vytvářet masové kuličky neustále a nikdy je nikdy nesníte všechny v přesně stejném jídle dvakrát!

PEČENÉ ITALSKÉ KULIČKY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Proto Jednoduché! 3 snadné akce, jak vydělat tyto chutné děti! Jednoduše integrujte, formujte a také vařte!

Sliny! Tyto masové kuličky jsou ve skutečnosti plné chuti a také se zdály šťavnaté a jemné! Ideální doplněk k jakémukoli typu italského jídla!

Flexibilní! Naše pečené karbanátky si můžete jednoduše dát jako okrajové jídlo, zakrývat a dokonce i samotné jako hlavní program! Jakýkoli typ metody, kterou provedete všechny, budou skutečně oblíbené!

🥘Potřebné materiály

Spolu s pouhými 6 komponenty budete mít rychle skutečně krásné karbanátky! Jen asi 2 z těchto součástí jsou ve skutečnosti kuchyňské sponky, vše, co si musíte koupit, jsou ve skutečnosti strouhanka a také italská klobása!

1 kila navíc Mletá italská klobása – Italská klobása je obecně k dispozici ve 3 klasifikacích – vynikající, střední nebo dokonce teplá. Vzhledem k tomu, že jsou ve skutečnosti všechny chutné, přímo, chci provést směs úžasného a teplého, ale každý má ve skutečnosti své velmi osobní volby a je skutečně obtížné selhat.

⅓ hrnek strouhanka – nejraději používám buď strouhanku s italskými zkušenostmi nebo dokonce strouhanku Panko. Panko poskytuje mnohem lepší problém, zatímco italské zkušenosti poskytují mnohem více chuti.

1 velké vejce – Pokud nemáte skutečně velká vejce, určitě poslouží 2 malá vejce. Pokud se rozhodnete stát se bez vajec, vyzkoušejte tyto náhražky vajec.

2 polévkové lžíce mléka – Pokud nemáte nebo dokonce nemůžete použít mléko, níže jsou skutečně některé náhražky mléka.

2 lžičky Česnek (mletý) – 2 lžičky mají co do činění se srovnatelnými 2 stroužky česneku. Pokud nemáte čistý česnek, můžete snadno použít ½ lžičky česnekového prášku.

¼ lžičky každý, sodík & pepř – Koření je vlastně neustále nezbytné! Pro toto jídlo volím oceánský sodík nebo dokonce košer sodík a také čistý mletý pepř!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

1.Integrovat

Předehřejte sporák na 400 °F (205 °C). Ve velké misce smíchejte všechny komponenty masových kuliček (1 libru mleté ​​italské klobásy navíc, ⅓ hrnku strouhanky, 1 velké vejce, 1 polévkovou lžíci mletého česneku a také ¼ lžičky sodíku a pepře), až je jednoduše integrujete. Nepřemixujte, karbanátky tak budou jistě těžké a husté.

2.Formulář

Rozdělte směs na masové kuličky a poté válejte koule v dlaních směrem k tvaru až 1½ směrem k 2palcovým masovým kuličkám (měli byste navinout spolu s přibližně 12). Vyberte si brojlerovou pánev nebo dokonce kabelovou polici na plech a navrstvěte je spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů nebo dokonce olejem.

3.Vařit

Nasaďte si své vybrané kuchařské řemeslo prakticky k faktoru dotyku a také vařte 20-25 minut nebo dokonce až do úrovně vnitřní teploty ve skutečnosti 160 °F (71 °C).

Jednoduché tradiční, s tímto pokrmem nemůžete selhat! Vyzkoušejte kromě česnekových parmazánových těstovin z andělských vlasů spolu s boloňskými špagetami nebo dokonce vystupujte na křupavém chlebu jako sendvič s masovými kuličkami!