CO JE CHLEBOVÝ PUDDING?

Chlebový dezert je ve skutečnosti tradiční pochoutka (i když chlebové moučníky mohou být také velmi chutné) použitý chléb – nebo dokonce v této konkrétní situaci skořicové rohlíky, krém nebo dokonce mléko, vejce, tuk jako máslo nebo dokonce olej, stejně jako různé další komponenty, které se liší v závislosti na chlebové dezertní misce a také na individuálním výběru jednotlivce, který ji vytváří.

 

SKOŘICOVÁ ROLÁTKA CHLEBOVÝ PUDID

PUDID NA SKOŘICOVOU ROLÁČKU INGREDIENCE

Cinnamon Rolls – asi 8 velkých skořicových rohlíků nebo dokonce 9 x třináct pánve na vaření skořicových rohlíků.
Hefty Lotion – Padesát procent a padesát procent nebo dokonce celé mléko lze také snadno použít (samostatně nebo dokonce ve směsi). Mohou být použity k povrchové zubní náplni vašeho jídla na vaření, k řešení složek zcela spolu s pudinkem.
Cukr – krupicový cukr se jistě skutečně využije v pudinku, ve kterém se skořicové rolky jistě skutečně upečou a nasytí. Cukráři cukr se ve skutečnosti používá k ušpinění pečeného skořicového chlebového dezertu při nabízení.
Vejce – použijte velká vejce, vejce na úrovni prostorové teploty jistě pomohou vašemu chlebovému dezertu uvařit mnohem více rovnoměrně a za mnohem menší příležitosti.
Vaječné žloutky – pocházející z velkých vajec. Jako jsou vejce, žloutky na úrovni prostorové teploty jistě umožní, aby se váš chlebový dezert uvařil rychleji.
Máslo – rozmražené máslo, které se vlastně povedlo trochu úžasně. Pokud je vlastně tak útulné, určitě se začne připravovat vajíčka v pudinku.
Vanilka – procento vanilkové esence je skutečně využito k chuti pudinku.
Skořice – chcete-li zůstat u stylu skořice, zahrňte další skořici!

 

JAK PŘIPRAVIT PUDID NA SKOŘICOVOU ROLÁČKU

Máslo na vaření 2 qt. Zmenšete nebo dokonce natrhejte své rohlíky skořice přímo na zhruba 1 v oblasti položek a také je všechny srovnejte přímo do máslem namazaného jídla. Nevkládejte jídlo kompaktně, ani nenakládejte směrem k extrémně přední straně vašeho jídla. *Chleba se jistě rozšíří, nepřejete si, aby váš chlebový dezert přetékal.
Do nástroje k velké mixovací nádobě integrujte vydatnou pleťovou vodu (padesát procent a padesát procent nebo dokonce plnotučné mléko lze také snadno skutečně použít), vejce, žloutky, rozmražené i vychlazené máslo, cukr, vanilkovou skořici a esenci. . Míchejte, dokud se účinně nespojí, poté přeložte nakrájené kousky skořice. *Pokud se vaše dezertní směs netýká trvale nízké strany předního okraje vašeho jídla. Můžete snadno použít mléko k dokončení chlebového dezertu. Přejete si, aby se váš chléb docela efektivně vypořádal s tekutinou.
Namočte moučník nakrájeného chleba do pudinkové směsi po dobu asi 30 minut, poté předehřejte sporák na 350 F (175 ° C).
Umístěte chlébový dezert v předehřátém sporáku na střední polici a vařte asi 25-30 minut, nebo dokonce až do okamžiku, kdy se pudink skutečně shromáždí, stejně jako párátko umístěné přímo do středu pečeného jídla se zdá být očištěné. Lístek bude jistě skutečně opečený, stejně jako zákusek bude jistě skutečně sběrem mezi chlebovými předměty v zařízení.
Odstraňte příchod ze sporáku, stejně jako umožnit trochu úžasné (10-15 minut) před nabídkou útulné. Špína spolu s cukrářským cukrem, pokud dáváte přednost.

 

PROČ SE BREAD PUDDING ŘÍKÁ BREAD PUDDING?

Chlebový dezert (ve Spojeném království také označovaný jako chléb a máslový dezert) je ve skutečnosti založen na použití stagnujícího chleba. Který s největší pravděpodobností promarní. Jednalo se vlastně o typické použití stojatého chleba, který pocházel již z 11. nebo dokonce 12. století.

Ve 13. století byl v Anglii vlastně chápán jako „pudink chudých“.

 

JE NA CHLEBOVÝ NÁDUR LEPŠÍ STARÝ CHLÉB?

Chlebový dezert je ve skutečnosti tradičně založen na využití stagnujícího chleba (pohled na oblast, Proč je chlebový dezert označován jako chlebový dezert?). Rozhodně však není vždy přínosem použití stagnujícího chleba.